Sezon wysoki 2023 oficjalnie otwarty! Poznaj zwycięzców konkurencji na celność lądowania szybowcem

Drodzy Klubowicze!

Pełen wyzwań sportowy weekend za nami. Piloci szybowcowi wzięli udział w zawodach na celność lądowania.

fot. Dariusz Wesołowski

Zwycięzcy szybowcowych zawodów na celność lądowania:

• 1. Józef Łysek.
  • 2. Adrian Król.
  • 3. Jakub Turek.

fot. Dariusz Wesołowski

Pogoda w naszym sporcie jest kluczowa. Ze względu na wodę stojącą na pasie samolotowym w sobotę rozegraliśmy tylko zawody szybowcowe na celność lądowania. Konkurs samolotowy na najładniejsze lądowanie został przełożony i odbędzie się w najbliższym możliwym terminie.

fot. Dariusz Wesołowski

Nad bezpieczeństwem lotów czuwali:

• Z-ca HT Marcin Bernaszuk,
  • Kierownik Lotów Paweł Bahyrycz (instruktor szybowcowy),
  • Ireneusz Biela (instruktor szybowcowy),
  • Jacek Barski (instruktor szybowcowy),
  • Adam Sobieraj (wyciągarkowy).

fot. Dariusz Wesołowski

Dziękujemy za wsparcie biura w organizacji wydarzenia, kierownikowi zawodów Markowi Długoszowi oraz członkom zespołu ds. organizacji wydarzeń klubowych.

Sezon wysoki 2023 możemy uznać za otwarty. Wszystkim pilotom życzymy wysokich i bezpiecznych lotów!