Slalomowe Mistrzostwa Europy zakończone sukcesami Polaków

27.07.2014

Slalomowe Mistrzostwa Europy zakończone sukcesami Polaków

Nasi reprezentanci na Slalomowych Mistrzostwach Europy spisali się znakomicie. Dwa złote medale i trzy srebrne, oraz 6 naszych w pierwszej dziesiątce. Istny pogrom!

Indywidualnie Piotr Ficek z Krakowa w klasie PF1 (start z nóg) zdobył srebrny medal. Kamil Mańkowski wywalczył 5 miejsce. Indywidualnie w wózkach (klasa PL2) młodziutki Wojtek Bógdał wywalczył w pięknym stylu złoto, a Krzysztof Romicki srebro.

Sztafeta w składzie Piotr Ficek, Andrzej Malkusz i Kamil Mańkowski wywalczyła srebrny medal. Drużynowo nasi zdominowali mistrzostwa zdobywając zasłużenie złoty medal. Dodać trzeba że nasi chłopcy ciężko zapracowali na ten sukces poświęcając bardzo dużo czasu na treningi. Należą się również słowa najwyższego uznania dla trenera – Adama Paski, bez którego tytanicznej wprost pracy nie byłoby tak wspaniałych sukcesów.

Brawa dla całego zespołu Paramotor Team Poland. Spisaliście się znakomicie!

slalomoweme