Specjalny cykl “Sztuka latania” w RMF Classic!

Gościliśmy wczoraj w Klubie Jadwigę Polus, dziennikarkę Radia RMF Classic

Tego lata tematem wiodącym wakacyjnego programu RMF Classic będą podróże, szczególnie te podniebne.

W pasmie konkursowym (11:00-16:00) słuchacze będą mieli okazję zdobyć albumy fotograficzne „Polska z nieba” pokazujące najpiękniejsze zakątki naszego kraju z lotu ptaka.

W tym programie także pojawi się specjalny cykl „Sztuka latania”, przygotowany we współpracy z Aeroklubem Krakowskim, z opowieściami o ludziach, których pasją są samoloty i szybowce.

Emisja pierwszego odcinka już za nami. Wkrótce powstanie dedykowana podstrona RMF Classic ze wszystkimi nagraniami.

Już dziś zapraszamy na kolejny odcinek w RMF Classic w piątek (01.07) o godz. 13:30!