UWAGA! W dniach 15-18.09.2021 r. na terenie Lotniska odbywają się Zawody Samolotowe. W dniu 17.09 w godzinach 14-19 odbywa się konkurencja lądowań. Prosimy o kontakt przed przylotem.

Spotkanie – zmiany w statusie AK

11.08.2021

Szanowni Państwo, Koleżanki  Koledzy

Przypominamy wszystkim  zainteresowanym, że jutro tj. 12.08.21 o godz 19.00 będzie zorganizowane, planowane, spotkanie w formie videokonferencji (platforma ZOOM) w temacie proponowanych zmian do STATUTU naszego stowarzyszenia.

Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych Stowarzyszonych, którym przyszłość AK nie jest obojętna.

Poniżej załączamy link do spotkania.

Jeżeli ktoś nie posiada zainstalowanej platformy ZOOM lub instalować jej nie chce to można do nas dołączyć przez przeglądarkę.

Z lotniczym pozdrowieniem

Dariusz Wcislo