Sukcesy szybowcowe w Ostrowie Wielkopolskim

31.08.2022

Tomasz Kurowski zwyciężył w 50. Szybowcowych Mistrzostwach Polski Juniorów w klasie Standard B! Tomek latał szybowcem Jantar Brawo!!!

Paweł Bahyrycz zajął 3 miejsce (DG300)!!!, a Stanisław Latuszek 6 miejsce (Jantar Std 2) w 31. Ogólnopolskich Zawodach Szybowcowych Ostrów Glide w klasie Klub A.

Zawody rozegrano równolegle w dniach 15-27 sierpnia. Pogoda nie sprzyjała rozegraniu zawodów, jednak udało się ostatecznie rozegrać po trzy konkurencje w każdej z klas.
W SMPJ w STD B rywalizowało 24 uczestników, a w OZS Ostrów Glide Club A 13 szybowników.

Pełne wyniki pod adresem:

Gratulujemy wspaniałych sukcesów!

Zdjęcia: via Aeroklub Ostrowski