Szkolenia z języka angielskiego dla pilotów w Aeroklubie Krakowskim!

11.02.2015

Szkolenia z języka angielskiego dla pilotów w Aeroklubie Krakowskim!

co-pilot

Aeroklub Krakowski razem z Co-pilot.pl zaprasza już w marcu na szkolenia z języka angielskiego dla pilotów!

Do waszej dyspozycji mamy 3 kursy szkoleniowe:
3. Oraz kurs dla tych, którzy chcą podszkolić swój angielski i wzbogacić go w elementy frazeologii lotniczej – Kurs języka angielskiego dla pilotów z poszerzonym zakresem słownictwa lotniczego.
Zajęcia poprowadzi doświadczony praktyk –  Witold Słaboń, radarowy kontroler ruchu lotniczego „Kraków Zbliżanie”, instruktor na stanowisku pracy, pilot samolotowy zawodowy z uprawnieniami do lotów według wskazań przyrządów, instruktor samolotowy.
Szkolenia będą realizowane poprzez ćwiczenia ze słuchaczami nie tylko w zakresie bezpośrednio związanym z budową samolotu i częściami kolejnych faz lotu, ale również z zagadnieniami związanymi z współpracą z wszelkimi służbami pracującymi na lotnisku, komunikacją z obsługą naziemną lotniska, służbami medycznymi, awaryjnymi, celnymi i ochrony lotniska.
Zajęcia odbędą się w formie lektoratu z naciskiem na konwersacje.
Zapraszamy wszystkich chętnych!
Szczegóły można poznać pod adresem www.co-pilot.pl lub kontaktując sie z Aeroklubem Krakowskim tel. 603 639 842