Szkolenie kadry kierowniczej ATO/DTO organizowane przez Aeroklub Polski. Roman Matyjewicz wyróżniony Złotym Medalem Aeroklubu Polskiego

11.03.2023

Drodzy Klubowicze!

W piątek 10 marca zakończyło się szkolenie kadry kierowniczej ATO/DTO w COS OPO Spała organizowane przez Aeroklub Polski.

Podczas szkolenia m.in.:

• podsumowano działalność i osiągnięcia Aeroklubu Polskiego w 2022 roku,
  • omówiono wybrane zdarzenia z 2022 roku,
  • zaproponowano zmiany do instrukcji i programów szkolenia.

Aeroklub Krakowski reprezentował HT Łukasz Polowiec. W trakcie wydarzenia zostały wręczone również nagrody Aeroklubu Polskiego.

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze gratulacje w imieniu całej społeczności Aeroklubu Krakowskiego dla Romana Matyjewicza za wyróżnienie Złotym Medalem Aeroklubu Polskiego za wybitne zasługi dla polskiego lotnictwa sportowego!

Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami dotyczącymi nowej struktury organizacyjnej AK Roman Matyjewicz objął funkcję Kierownika Odpowiedzialnego SPO, Kierownika Operacji SPO oraz pilota instruktora UAPL.

W sezonie wysokim, który już wkrótce się rozpocznie będziemy również korzystać z doświadczenia Romana Matyjewicza w roli kierownika lotów, co pozwoli nam zachować najwyższe standardy operacji lotniczych.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego