Wczoraj powołano nowe władze Aeroklubu Krakowskiego na lata 2021-2024!

25.10.2021

Prezesem został wybrany Robert Zarański, który zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa-Orsicza Koptę.

Powołano również do Zarządu:Wiceprezesa – Adriana Króla, Skarbnika – Szczepana Ślusarza, Członków – Marka Długosza, Aleksandra Demianowskiego.

W skład Komisji Rewizyjnej AK zostało powołanych 5 osób: Paweł Bahyrycz, Szczepan Ostasz, Tomasz Wróbel, Krystian Kula, Tomasz Orzechowski. Funkcję Przewodniczącego będzie pełnił Paweł Bahyrycz.

Dziękujemy wszystkim ustępującym członkom Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej za zaangażowanie w pracę na rzecz Klubu a nowym osobom życzymy satysfakcji z podejmowanych działań.