Wilco – Weekend z Angielskim 10-11.06.2023 r.

29.05.2023

Drodzy Klubowicze! Aeroklub Krakowski ma zaszczyt zaprosić wszystkich licencjonowanych pilotów do uczestnictwa w Wilco – Weekend z Angielskim

Zapraszamy wszystkie załogi lotnicze z Polski i z zagranicy, które mają ochotę poćwiczyć angielską korespondencję lotniczą w praktyce, a przy okazji spotkać się w fantastycznej lotniczej atmosferze.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym Kraków Airport im. Jana Pawła II. Patronatami medialnymi WILCO zostali Przegląd Lotniczy, Skrzydlata Polska oraz portal dlapilota.pl.

Czeka Was moc niezapomnianych wrażeń.

W programie między innymi symulacje według scenariuszy przygotowanych przez kontrolerów ruchu lotniczego Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków Balice.

Przygotowaliśmy dla Was ćwiczenia, jak również spotkania z ekspertami z FIS Kraków. W planach również wieczorna integracja oraz konkurs.

Data wydarzenia to 10.-11.06.2023 r.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 5.06.2023 r. na maila: biuro@aeroklubkrakowski.pl.

Cena udziału w wydarzeniu to 400 zł. Członkom Aeroklubu Krakowskiego przysługuje zniżka w wysokości 50%.

W cenie udziału: obsługa profesjonalistów (kontrolerzy ATC), szkolenia z angielskiej frazeologii lotniczej, korzystanie z lotniska EPKP, gadżety lotnicze
oraz poczęstunek.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 733 226 635 lub 603 639 842.

Ramowy harmonogram Wilco

10/11.06

• 9:00 Start wydarzenia – briefing
  • 9:00 – 17:00  Loty, prezentacje oraz wykłady:
  • od godziny 15:00 Grill dla uczestników:

Z lotniczym pozdrowieniem,

Paweł Dyrda | Manager d/s Lotniczych