Wizyta dzieci z Polski i Ukrainy ze Stowarzyszenia SIEMACHA w Aeroklubie Krakowskim

19.07.2022

Dnia 19.07.2022 Aeroklub Krakowski miał przyjemność gościć dzieci z Polski i Ukrainy, nad którymi opiekę sprawuje Stowarzyszenie SIEMACHA z Krakowa

W wydarzeniu wzięły udział dzieci z placówek wsparcia dziennego z Krakowa – Spot Długa, Spot Mogilska, Spot Bonarka, Spot Ptaszyckiergo i Spot Kozłówek.

Podczas zwiedzania dzieci miały okazję zobaczyć z bliska szybowce i samoloty, w tym słynnego Wiedeńczyka!

Atrakcją dnia był przelot naszego pilota, który specjalnie na tę okazję wykonał trening akrobacyjny samolotem EXTRA.

Furorę wśród zwiedzających zrobiły przejazdy naszą wyciągarką.