Wolne miejsca w nowych hangarach- Lotnisko Pobiednik Wielki

28.12.2020

Aeroklub Krakowski oferuje możliwość długoterminowej dzierżawy miejsca postojowego dla samolotu w hangarach na lotnisku w Pobiedniku Wielkim.

Szczegóły:

• miejsce w hangarze o stalowej konstrukcji o wymiarach 16,5 x 15,0 metrów; wysokość światła bramy 307 +/- 2cm
  • możliwość hangarowania w jednym obiekcie dwóch dużych samolotów (Cessna 182) lub trzech samolotów typu ultralight,
  • nieograniczony dostęp do hangaru (cały rok, 24 h na dobę)
  • lokalizacje obiektów w bezpośrednim kontakcie Krakowa
  • Lotnisko posiada status lotniska publicznego o ograniczonej certyfikacji z zarejestrowanym oświetleniem pasa i dróg kołowania
  • Na lotnisku funkcjonuje całodobowa,samoobsługowa stacja paliw- dostępny Avgas (w 2 kwartale 2021 dostepny również Mogas i Jet)

Miejsce inwestycji: Lotnisko w Pobiedniku Wielkim

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

mailowy biuro@aeroklubkrakowski.pl

Telefoniczny 605 212 427