XI Małopolski Piknik Lotniczy

01.07.2015

XI Małopolski Piknik Lotniczy

Równocześnie z 53 LPZP odbywał się XI Małopolski Piknik Lotniczy. Pomimo tego, że pogoda starała się popsuć niektórym zabawę, zwłaszcza w niedzielę, ludzie tłumnie przybywali do Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie aby podziwiać wspaniałe eksponaty oraz pokazy lotnicze grup akrobacyjnych. Aeroklub Krakowski jak zwykle aktywnie wspierał Muzeum i również pojawił się na Pikniku. Razem z naszym stoiskiem pojawił się szybowiec Pirat, dzięki któremu miłośnicy lotnictwa mogli poczuć się jak prawdziwi piloci.

Dziękujęmy serdecznie za pomoc naszym członkom którzy z więlkim zaangażowaniem pomagali przy 53 LPZP oraz Pikniku Lotniczym oraz wszystkim tym którzy wspierali nas przy tym zakręconym tygodniu.