Zawody modeli kartonowych

20.11.2014

Zawody modeli kartonowych

Jak co roku organizujemy Zawody Modeli Kartonowych. W dniu 07.12.2014 spotykamy się o godz. 10.00 w SP nr 107 w Krakowie, ul.Zdrowa 6.

Rozegrane zostaną konkurencje:

• lot po prostej
  • lądowanie
  • przelot przez bramki

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież. Nie musisz być zrzeszony w jakimkolwiek aeroklubie czy modelarni. Wystarczy, że wykonasz model kartonowy i zgłosisz się na zawody. Nauczysz się techniki budowy modelu oraz poznasz tajniki latania.Odpowiednie profilowanie powierzchni skrzydeł i/lub stateczników pozwolą Ci na oddanie wspaniałych lotów.

Dla tych co jeszcze nie umieją budować takich modeli poniżej zamieszczam linki do filmu instruktażowego, planów modeli oraz regulamin zawodów.

Film instruktażowy -> Zobacz

Plany modeli -> Zobacz