Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Sekcji Modelarskiej

10.11.2014

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze Sekcji Modelarskiej

Kolejna kadencja obecnych władz Sekcji Modelarskiej dobiegła końca.

W związku z tym informuję wszystkich kolegów, że w dniu 26.11.2014 o godz 19.00 odbędzie zebranie sprawozdawczo wyborcze Sekcji Modelarskiej. Miejsce spotkania: modelarnia ul.Sadowa 6.
Obecny Zarząd Sekcji pracuje już drugą kadencję (8 lat). Nadszedł czas na zmiany. Zapraszam wszystkich członków oraz sympatyków na to zebranie.

Skrócony plan spotkania:
1. Sprawozdanie z działalności Zarządu Sekcji Modelarskiej
2. Dyskusja i udzielenie absolutorium
3. Wybór komisji skrutacyjnej
4. Zgłaszanie kandydatur do Zarządu sekcji
5. Głosowanie i wybór Zarządu Sekcji
6. Wystąpienie nowego Przewodniczącego Zarządu
7. Sprawy ogólne.

Bardzo proszę o poważne potraktowanie tego zebrania. Od nas zależy, kto i jak będzie prowadził naszą sekcję.

Ja ze swojej strony obiecuję nowemu Zarządowi wprowadzenie i pomoc w pierwszym okresie pracy.

Bardzo proszę wszystkich o przybycie na to spotkanie. Nie tylko członków, ale wszystkich którym zależy na istnieniu sekcji.

Przewodniczący Sekcji Modelarskiej
Leszek Szwed