Zmarł hm. Tadeusz Kasprzycki (1947-2020)

16.04.2020

Z głębokim żalem żegnamy Tadeusza Kasprzyckiego, naszego wieloletniego instruktora-wychowawcę w modelarni Aeroklubu Krakowskiego oraz modelarni Młodzieżowego Domu Kultury “Dom Harcerza” i klubu “MTSR Sowiniec”.

Ponadto, Tadeusz przez wiele lat był organizatorem imprez modelarskich ogólnopolskich i międzynarodowych, był również trenerem i kierownikiem modelarskiej kadry narodowej. Wychowankowie Tadzia zdobywali medale mistrzostw świata, Europy i Polski w modelarstwie lotniczym i kosmicznym.

Wspaniały wychowawca, organizator obozów modelarskich dla dzieci i młodzieży. Zawsze pogodny, uśmiechnięty, pomocny, pracowity, wielki człowiek.

Będzie nam Ciebie Tadeusz brakowało.

Rodzinie i Przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego Pamięci,
Zarząd, Dyrekcja, Pracownicy, Członkowie Aeroklubu Krakowskiego