Zamknięcie sezonu wysokiego połączone z różnymi konkurencjami

2023-10-21

Za 30 dni

Oficjalne zamknięcie sezonu wysokiego połączone z różnymi konkurencjami.

Pilotów samolotowych zapraszamy do udziału w konkursie na najładniejsze lądowanie.

Udział będzie możliwy na prywatnych samolotach członków lub sprzęcie AK według cennika. W konkursie będą oceniane lądowania przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa operacji lotniczych. Komisja Oceniająca będzie skupiać się na prawidłowym wykonaniu fazy podejścia, wyrównaniu na właściwej wysokości, przebiegu fazy wytrzymania i bezpiecznym przyziemieniu w wyznaczonej na to strefie.

Pilotów szybowcowych zapraszamy do udziału w zawodach na celność lądowania. Udział będzie możliwy na sprzęcie AK (Bocian lub Puchacz) tak żeby wszyscy mieli równe szanse. Planujemy rozegrać jedną serię lotów dla wszystkich i drugą serię dla najlepszych 10 zawodników.

Zapraszamy wszystkich członków AK by najpierw przy wspólnej rywalizacji, a następnie grillu pielęgnować lotniczą pasję, dzielić się wrażeniami z zawodów i zacieśniać aeroklubowe więzi.

Nadchodzące wydarzenia

Jak oceniasz tą podstronę?

COOKIES Ciasteczka

Niniejsza strona www wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka) do rozszerzenia swojej funkcjonalności. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na ich stosowanie na swoim urządzeniu.

Aeroklub Krakowski