Konkurs na wyłonienie dzierżawców działek należących do Aeroklubu Krakowskiego z przeznaczeniem na wybudowanie hangarów

Drodzy Klubowicze!

Zapraszamy do udziału w konkursie na wyłonienie dzierżawców działek należących do Aeroklubu Krakowskiego z przeznaczeniem na wybudowanie hangarów.

Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów (osób, firm, innych organizacji) zainteresowanych zawarciem wieloletniej umowy dzierżawy działek będących w użytkowaniu wieczystym Aeroklubu Krakowskiego i wzniesieniem na nich hangarów, w których prowadzona będzie działalność polegająca na przechowywaniu statków powietrznych.

Przedmiotem dzierżawy będą działki o powierzchni ok 460 metrów kwadratowych każda, o wymiarach ok. 23 m na 20 m (zabudowa hangaru 20 m na 20 m). Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie oraz mapie (hangary o numerach 3-5).

Oferty powinny zostać złożone drogą mailową (dzierzawa@aeroklubkrakowski.pl) w terminie do 23 stycznia 2022 r.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego

Załącznik do Regulaminu konkursu na wyłonienie dzierżawców działek należących do AK z przeznaczeniem na wybudowanie hangarów

regulamin-konkursu