52. Lot Południowo-Zachodniej Polski – pismo organizacyjne

23.06.2014

52. Lot Południowo-Zachodniej Polski – pismo organizacyjne

Zapraszamy serdecznie na 52. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki, organizowany przez Aeroklub Krakowski w dniach 3-6 lipca na naszym lotnisku w Pobiedniku Wielkim. W tym roku obchodzimy jubileusz 85-lecia istnienia tej prestiżowej imprezy sportowej!

Poniżej przesyłamy do zapoznania się Pisma Organizacyjne – Otwartego dla wszystkich Treningu Samolotowej Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów, oraz oczywiście pisma 52. Lotu Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Gorąco zachęcamy młodzież do postawienia pierwszych kroków w Lataniu Precyzyjnym, właśnie w Krakowie! Również liczymy na byłych zawodników, którzy mieliby świetną okazję do wznowienia kariery sportowej!

Do zobaczenia!

Społeczność Aeroklubu Krakowskiego

Zawody są współorganizowane przez Aeroklub Krakowski, Komisję Samolotową Aeroklubu Polskiego oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki

msit-logo