Paliwo Jeta-A1 dostępne na Stacji paliw EPKP!

Juniorzy Mistrzami Polski w Lataniu Precyzyjnym

02.06.2016

W dniach 25-28 maja w Poznaniu-Kobylnicy, na lotnisku Aeroklubu Poznańskiego rozegrano 59. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Seniorów i 45. Samolotowe Nawigacyjne Mistrzostwa Polski Juniorów. Aeroklub Krakowski był reprezentowany przez 9 zawodników, w tym 6 juniorów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w klasyfikacji juniorskiej pierwsze trzy miejsca zajęli krakowscy piloci!!!!

Mistrzem Polski został Kamil Wieczorek, Vice Mistrzem Polski Rafał Wojtych, a II Vice Mistrzem Polski Marcin Wieczorek. Jesteśmy dumni z naszych juniorów!

W klasyfikacji seniorskiej Mistrzem Polski został Marcin Skalik (Aer. Częstochowski), Vice Mistrzem Polski Marek Kachaniak (Aer. Rzeszowski), II Vice Mistrzem Polski Marcin Chrząszcz (Aer. Wrocławski).

Aeroklub Krakowski reprezentowali: Marcin Dąbrowski, Konrad Frańczak, Mateusz Kaliński, Jerzy Markiewicz, Radosław Repeć, Marcin Wieczorek, Kamil Wieczorek, Krzysztof Wieczorek oraz Rafał Wojtych, tym samym ekipa Aeroklubu Krakowskiego była najliczniejsza, co daje nam ogromny powód do dumy!

Rozegrano trzy trasy nawigacyjne i 6 lądowań. W zawodach wzięło udział 33 zawodników.

Oficjalne wyniki tutaj: zawody-nawigacyjne.pl/wyniki/