LEVEL +4 – ROZPOCZNIJ SEZON Z NOWYM WPISEM DO LICENCJI

13.03.2015

LEVEL +4 – ROZPOCZNIJ SEZON Z NOWYM WPISEM DO LICENCJI

Drogie koleżanki i koledzy,

Aeroklub Krakowski wspólnie z Co-Pilot.pl organizuje egzamin z języka angielskiego wg wymagań ICAO (Level +4), który jest podstawą do wpisu do licencji zgodnie z wymogami ULC.

Egzamin odbędzie się w Aeroklubie Krakowskim w Pobiedniku Wielkim  21 marca br. od godziny 10.00.

Egzamin będzie poprzedzony 3 godzinnym treningiem przygotowawczym, w czasie którego uczestnicy zostaną zapoznani z przebiegiem egzaminu, kryteriami oceny oraz będą też mogli przećwiczyć z instruktorem wybrane jego elementy.

Po zdanym egzaminie uczestnik otrzyma certyfikat, będący podstawą do wpisu przez ULC uprawnienia do licencji.

Koszt egzaminu wraz z treningiem przygotowawczym to 599 zł dla uczestników kursu przygotowawczego „ICAO Level +4”, który startuje już jutro 14.03.2015.

Dla pozostałych zainteresowanych opłata wynosi 1099 zł.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o szybki kontakt z:

Aeroklub Krakowski, Co-Pilot.pl