Mamy srebro na MŚ! Marcin i Michał Wieczorkowie!

12.09.2016

Mamy srebro na MŚ! Marcin i Michał Wieczorkowie!

Rozegrane w ubiegłym tygodniu Mistrzostwa Swiata w lataniu rajdowym przyniosły nam powody do dumy. Reprezentanci Samolotowej Kadry Narodowej, a zarazem Aeroklubu Krakowskiego zdobyli srebrny medal!

wieczorek-mm

Michał Wieczorek i Marcin Wieczorek

Poniżej oficjalne wyniki w kategorii Unlimited, w której na 5. miejscu uklasował się nawigator Dariusz Lechowski (Aeroklub Krakowski) z pilotem Bolesławem Radomskim (Aeroklub Pomorski). Na 7. mejscu znaleźli się Krzysztof Wieczorek i Kamil Wieczorek, oczywiście reprezentujący w kadrze narodowej Aeroklub Krakowski.

wyniki-unlimited

Ponadto drużynowo Samolotowa Kadra Narodowa zdobyła drugie miejsce.

wyniki-druzynowe

Gratulujemy udanych występów na Mistrzostwach Świata! Cieszymy się, że tak wspaniali piloci i nawigatorzy zasilają szeregi Aeroklubu Krakowskiego. Życzymy dalszych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

male-logo