Mistrzostwa Polski Modeli Redukcyjno-Latających

12.08.2015

Mistrzostwa Polski Modeli Redukcyjno-Latających

Sekcja Modelarska Aeroklubu Krakowskiego zaprasza na Mistrzostwa Polski Latających Makiet Samolotów RC klasy F4C, F4G, F4H, które odbędą się w dniach 14-16.08.2015 r. na terenie lotniska Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim!

Widzów zapraszamy do oglądania modeli samolotów, które będą brały udział w zawodach. Będą one wystawione w sobotę 15.08.2015 na terenie Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim.

Modele będzie można podziwiać nie tylko “statycznie”. W sobotę i niedzielę (15-16.08.2015) będzie można podziwiać samoloty w locie. Zawodnicy wykonają 3 loty. Każdy model musi wykonać program, który w miarę możliwości ma odzwierciedlać realizm lotu oryginalnego samolotu.

ZAPRASZAMY!

plakat-zawody_mp_2015