Nowe hangary

26.04.2016

Nowe hangary

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą inwestycją dot. budowy 6 nowych hangarów Aeroklub Krakowski przedstawia ofertę dzierżawy miejsca w nowym hangarze na okres 8 lat.

Oferujemy:

– miejsce w hangarze o stalowej konstrukcji o wymiarach 16,5 x 15,0 metrów; wysokość światła bramy 307 +/- 2cm

– możliwość hangarowania w jednym obiekcie dwóch dużych samolotów (Cessna 182) lub trzech samolotów typu ultralight,

– pewność hangarowania na okres 8 lat, a także pierwszeństwo w wynajmie hangaru po upływie czasu dzierżawy. Ponadto możliwość podwynajmu miejsca w obiekcie.

– nieograniczony dostęp do hangaru (cały rok, 24 h na dobę)

– w cenie dzierżawy bezpłatne korzystanie z pasa startowego (z wyłączeniem operacji zarobkowych)

– lokalizacje obiektów w bezpośrednim kontakcie Krakowa

Miejsce inwestycji: Lotnisko w Pobiedniku Wielkim