Piloci z Krakowa na Mistrzostwach Świata w lataniu rajdowym w Santa Cruz 4-9.09.2016

29.08.2016

Tegoroczne starty Samolotowej Reprezentacji Polski w zawodach samolotowych dobiegają końca, ale najważniejsze i zarazem najtrudniejsze wyzwanie,
czyli 20. Mistrzostwa Świata w lataniu rajdowym w Santa Cruz, jest jeszcze przed Nimi.
W dniach od 4 do 9 września 2016 r. w Portugalii barwy narodowe będą reprezentować członkowie Aeroklubu Krakowskiego.
W kategorii unlimited udział wezmą: Dariusz Lechowski, Michał Wieczorek i Marcin Wieczorek, Krzysztof Wieczorek i Kamil Wieczorek.
W ostatnich Mistrzostwa Świata w 2014 roku Polacy drużynowo zdobyli złoto. Indywidualnie na podium znaleźli się na drugim miejscu Dariusz Lechowski
(Aeroklub Krakowski) i Bolesław Radomski (Aeroklub Pomorski) natomiast na trzecim miejscu w całości krakowska załoga Michał Wieczorek i Marcin Wieczorek.
Liczymy, że w tegorocznych Mistrzostwach Świata uda się powalczyć o najwyższy stopień podium. Zapraszamy do kibicowania i wspierania Samolotowej Reprezentacji Polski, a szczególnie występujących pilotów i nawigatorów z Krakowa!
Niedawno w programie telewizyjnym gościła część Samolotowej Reprezentacji Polski zapraszamy do obejrzenia.