Praca – instruktor samolotowy

Kandydat powinien:

• posiadać licencję CPL(A) oraz uprawnienia instruktorskie FI(A),
  • posiadać doświadczenie w pracy instruktora w szkoleniu samolotowym na C152,
  • posiadać umiejętność odpowiedzialnego i samodzielnego organizowania czasu pracy oraz realizacji zadań postawionych przed instruktorem w Ośrodku Szkolenia Lotniczego,
  • wykazywać znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (mile widziany wpis biegłości językowej do licencji – ICAO level 4).

Wymagania dodatkowe:

• mile widziane uprawnienie do holowania szybowców, akrobacja czy posiadanie typów: PZL 101 Gawron, Zlin 526F, Aeroprakt A-22 oraz An 2,

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego (wymiana floty na nowoczesną),
  • możliwość zakwaterowania na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach związanych ze sportem lotniczym oraz popularyzacją lotnictwa,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: sabina@aeroklubkrakowski.pl z dopiskiem “Praca – instruktor samolotowy” lub o kontakt telefoniczny 605 212 427.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty prosimy zaopatrzyć w klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).