Zacznij latanie na ultralajcie!

17.08.2016

Zacznij latanie na ultralajcie!

Chcesz zacząć przygodę z lataniem? Nic prostszego zapisz się na szkolenie do Świadectwa Kwalifikacji Pilota Samolotu Ultralekkiego UAP(L)

Przewidywany start szkolenia: wrzesień 2016.

Cena szkolenia teoretycznego 1000 zł

Cena szkolenia praktycznego 10 900 zł.

Tylko teraz promocja: przy wpłacie kwoty za szkolenie praktyczne przed rozpoczęciem kursu teoretycznego, teoria GRATIS!

Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Więcej informacji znajdziecie tutaj lub pod numerem telefonu 603 639 842.

Chętne osoby zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

sp-szak-1

Szkolenie prowadzone jest na Aeroprakcie A22L2.

Ultralighty to wspaniałe rekreacyjne samoloty, a Prakt należy do jednych z najlepszych. Samolot posiada  doskonałe własności lotne i bezpieczne charakterystyki przy przeciągnięciu.  Jest to doskonały samolot zarówno do szkolenia, jak i do wielu innych zastosowań jak np. fotografia lotnicza.

“Latanie tym samolotem to naprawdę ogromna przyjemność – samolot jest łatwy i precyzyjny w pilotażu.” – mówi jeden z członków AK.

Zapraszamy na szkolenia!