UWAGA! W dniach 15-18.09.2021 r. na terenie Lotniska odbywają się Zawody Samolotowe. W dniu 17.09 w godzinach 14-19 odbywa się konkurencja lądowań. Prosimy o kontakt przed przylotem.

58. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki

02.09.2021

Aeroklub Krakowski ma przyjemność zaprosić pilotów samolotowych na Konsultacje Kadry Narodowej w Lataniu Precyzyjnym oraz 58. Lot Południowo-Zachodniej Polski im. Franciszka Żwirki. Lot “Żwirki“ zwieńczy tegoroczny ranking Nawigacyjnego Pucharu Polski.

Kibiców sportu samolotowego informujemy, iż piloci będą gościć w Pobiedniku Wielkim od 14 do 19 września br. Najciekawsza dla widza konkurencja lądowań odbędzie się w piątek 17 września, po godz. 16. Zapraszamy na lotnisko! Kibiców prosimy o posiadanie kamizelek odblaskowych!

Pismo organizacyjne KKN
Pismo organizacyjne 58 LPZP