Konkurs na wyłonienie dzierżawców działek należących do Aeroklubu Krakowskiego z przeznaczeniem na wybudowanie hangarów – na oferty czekamy do 11.06.2023 r.

22.05.2023

Drodzy Klubowicze! Zapraszamy do udziału w konkursie na wyłonienie dzierżawców działek należących do Aeroklubu Krakowskiego z przeznaczeniem na wybudowanie hangarów.

Celem konkursu jest wyłonienie podmiotów (osób, firm, innych organizacji) zainteresowanych zawarciem wieloletniej umowy dzierżawy działek będących w użytkowaniu wieczystym Aeroklubu Krakowskiego i wzniesieniem na nich hangarów, w których prowadzona będzie działalność polegająca na przechowywaniu statków powietrznych.

Przedmiotem dzierżawy będą działki o powierzchni ok 460 metrów kwadratowych każda, o wymiarach ok. 23 m na 20 m (zabudowa hangaru 20 m na 20 m). Dzierżawca dysponuje aktywnym pozwoleniem na budowę oraz projektem hangaru. Szczegóły znajdują się w dołączonym poniżej regulaminie wraz z mapą, projekcie oraz wizualizacjach.

Projekty

Przypominamy, że oferty powinny zostać złożone drogą mailową (dzierzawa@aeroklubkrakowski.pl) w terminie do 11.06.2023 r.

Z lotniczym pozdrowieniem,
Zarząd Aeroklubu Krakowskiego