UWAGA! W dniach 15-18.09.2021 r. na terenie Lotniska odbywają się Zawody Samolotowe. W dniu 17.09 w godzinach 14-19 odbywa się konkurencja lądowań. Prosimy o kontakt przed przylotem.

Sekcja samolotowa – sprzęt

Flota samolotowa Aeroklubu Krakowskiego jest bardzo bogata, to na tym sprzęcie szkolimy adeptów lotnictwa oraz smakujemy naszej podniebnej pasji. W naszym posiadaniu są następujące samoloty

NOWOŚĆ

oraz kilka samolotów czekających na lepsze czasy

Na lotnisku jest spora ilość samolotów prywatnych. Można na naszym niebie zobaczyć m.in. Cessny 172 i 182, 3Xtrim, A-22 Aeroprakt, Zlin 142, SkyRanger, Superpetrel łodź latająca oraz wiele innych. Natomiast w sezonie letnim, gościmy przeróżne samoloty z całej Europy.